presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 12 gusht 2014

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 12 gusht 2014

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga do të vizitojë komunën e Graçanicës.

Dita: E marte, 12 gusht
Koha: 11:10 – Takim me Kryetarin e komunës
Vendi: Komuna e Graçanicës

Më pas në kuadër të kësaj vizite, presidentja Jahjaga do të vizitojë Qendrën Diagnostike në Graçanicë, Manastirin e Graçanicës, kompleksin e sporteve si dhe punimet e filluara në ndërtimin e spitalit në fshatin Badovc.

Presidentja Jahjaga në fund të vizitës do të jap edhe një deklaratë për media. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.