presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 11 janar

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 11 janar  Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga organizon pritjen e fillimvitit dhe një bashkëbisedim me gazetarë. Dita: E premte, 11 janarKoha: 11:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.