presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 10 tetor

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 10 tetor Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, pret në takim Përfaqësuesin e Posaçëm të BE-së në Kosovë Samuel Zhbogar, i cili i dorëzon zyrtarisht Presidentes Jahjaga Studimin e Fizibilitetit për  Marrëveshjen e Stabilizim Asociimit ndërmjet Bashkimit Evropian dhe Kosovës. Dita: E mërkurë, 10 tetorKoha: 18:30Vendi: Kabineti i Presidentes , C – 101  P. S Nga ky takim mediat mund të marrin vetëm pamje

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.