presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 10 shtator

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 10 shtator Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga pret në takim Zëvendës-Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit, Philip Reeker. Dita: E hënë, 10 shtatorKoha: 14:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit, ndërsa pas takimit do të ketë deklarata për media. ***** Presidentja Atifete Jahjaga merr pjesë në seancën solemne të Kuvendit të Republikës së Kosovës Dita: E hënë, 10 shtatorKoha: 16:30Vendi: Kuvendi i Kosovës ***** Organizohet ceremonia e dhënies së dekoratave personaliteteve të dekoruara nga Presidentja Atifete Jahjaga: Frank Wisner, Wolfgang Ischinger, Pieter Feith dhe Michael Spiendelegger.  Dita: E hënë, 10 shtatorKoha: 17:40Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të ceremonisë.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.