presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 10 mars 2015

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 10 mars 2015  Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim Komisionerin e BE-së për Migrim, Cështje të Brendshme dhe Shtetësi, Dimitris Avramopolous. Dita: E martë, 10 marsKoha: 09:15Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 *****Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.