presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 07 shkurt 2012

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 07 shkurt 2012  Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim , z. Samuel Žbogar, Përfaqësues Special i Bashkimit Evropian për Kosovë dhe njëherit Kryesues i Zyrës Evropiane në Kosovë. P.S. Nga ky takim mediat mund të marrin vetëm pamje  Dita: E martë, 07 shkurtKoha: 10:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C – 101 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.