presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Adresimi i veçantë i sekretarit të Shtetit të SHBA-ve, Antony Blinken, në Forumin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.