presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

14 tetor 2010

Agjenda e U.D. të Presidentit të Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 15 tetor 2010

Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës e kryetar i Kuvendit të Kosovës, dr. Jakup Krasniqi pret shefin e ri të EULEX-it, z.Xavier Bout de Marnhac.

Dita: E premte, 15 tetor 2010
Koha: 09:30
Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101

*****

U.D i  Presidentit të Kosovës, dr. Jakup Krasniqi pret një delegacion të kryetarëve të Gjykatave Kushtetuese të Republikës së Kosovës, Republikës së Shqipërisë, Republikës së Turqisë dhe Portugalisë.

Dita: E premte, 15 tetor 2010
Koha: 10:00
Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101

P.S. Nga ky takim mediat mund të marrin vetëm pamje.

*****

U.D i  Presidentit të Kosovës, dr. Jakup Krasniqi takohet me kryetarët e partive politike të përfaqësuara në Kuvendin e Kosovës.

Dita: E premte, 15 tetor 2010
Koha: 14:30
Vendi: Kuvendi i Kosovës, C-301
 

This site is registered on wpml.org as a development site.