presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

09.09.2022 – LISTA PËRFUNDIMTARE E PROJEKT/PROGRAM PROPOZIMEVE PËRFITUESE PËR PERSONA FIZIK DHE OJQ

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.