presidenca-logo
DR VJOSA OSMANI SADRIU
PREDSEDNICA REPUBLIKE KOSOVO
...

Fjalimi i Presidentes Jahjaga në 40-vjetorin e themelimit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës

Ovaj post je takođe dostupan na jeziku: SQ EN

This site is registered on wpml.org as a development site.