presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENT OF THE REPUBLIC OF KOSOVO
...

Fjalimi i Presidentes Jahjaga në 40-vjetorin e themelimit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës

This post is also available in: SQ SR

This site is registered on wpml.org as a development site.