presidenca-logo
DR VJOSA OSMANI SADRIU
PREDSEDNICA REPUBLIKE KOSOVO
...

Presidentja Osmani përkujtoi 23-vjetorin e Masakrës në Lagje të Re dhe në Rakoc të Kaçanikut

Ovaj post je takođe dostupan na jeziku: SQ EN

This site is registered on wpml.org as a development site.