presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENT OF THE REPUBLIC OF KOSOVO
...

ZYRA E PRESIDENTIT TË REPUBLIKËS SË KOSOVËS ANULON KONKURSIN PËR PLOTËSIMIN E VENDEDIT TË LIRA TË PUNËS: Drejtor i Departamentit të Informacionit dhe Komunikimi me Publikun

This post is also available in: SQ SR

This site is registered on wpml.org as a development site.