presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENT OF THE REPUBLIC OF KOSOVO
...

Fjalimi i Presidentes Osmani në ceremoninë e nënshkrimit të marrëveshjes ndërmjet Kosovës dhe MCC-së

This post is also available in: SQ SR

This site is registered on wpml.org as a development site.