presidenca-logo
DR VJOSA OSMANI SADRIU
PREDSEDNICA REPUBLIKE KOSOVO
...

Vizita dhe adresimi vjetor i Presidentes Osmani në Komandën e Forcave Tokësore të FSK-së

Ovaj post je takođe dostupan na jeziku: SQ EN

This site is registered on wpml.org as a development site.