presidenca-logo
DR VJOSA OSMANI SADRIU
PREDSEDNICA REPUBLIKE KOSOVO
...

Presidentja Atifete Jahjaga takoi përfaqësuesit e Fondit Global për Angazhim të Komunitetit dhe Rimëkëmbje

Ovaj post je takođe dostupan na jeziku: SQ EN

This site is registered on wpml.org as a development site.