presidenca-logo
DR VJOSA OSMANI SADRIU
PREDSEDNICA REPUBLIKE KOSOVO
...

Arritja në Samitin BE – Ballkani Perëndimor në Tiranë dhe deklarata para mediave e Presidentes Osmani

Ovaj post je takođe dostupan na jeziku: SQ EN

This site is registered on wpml.org as a development site.