presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENT OF THE REPUBLIC OF KOSOVO
...

Presidentja Jahjaga dekretoi emërimin e gjyqtarëve në Dhomën e Posaçme të Gjykatës Supreme dhe në gjykatat komunale

This post is also available in: SQ SR

This site is registered on wpml.org as a development site.